REGIOMAT

     Predstavujeme Vám zariadenie pre miestnych prvovýrobcov a spracovateľov:

REGIOMAT

Regionálne produkty priamo od miestnych výrobcov bez zbytočných obchodných medzičlánkov.

Predávajte naraz fľaše aj výrobky !!! Ušetrite za ďalší automat …

Zariadenie je ako „malý zázračný obchodník“. Je to moderný produktový automat vybavený technikou udávajúcou smer do budúcnosti, má vysokoflexibilný prestaviteľný interiér a splní všetky požiadavky zákazníkov.

Formou samoobslužného predaja toto zariadenie efektívne ponúka Vaše produkty 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Váš tovar je vždy čerstvý a bez kompromisov hygienicky priamo predávaný konečnému spotrebiteľovi.
Tento model predajného automatu s možnosťou priameho pohľadu na predávaný produkt konečne rieši problémy bežných špirálových automatov. Vďaka jeho novému systému vydávania produktov môžeme eliminovať pri plnení automatu voľné miesta medzi jednotlivými produktmi a tým zvýšiť predajnú kapacitu celého automatu až o 20%.

Celkový vnútorný priestor môže byť ľubovoľne rozdelený, zatiaľ čo každá priehradka na produkty bude po prestavení automaticky presne zmeraná a prispôsobená na predaj.  Priehradky na produkty môžu byť zmenené vo svojich výškach tak, že poskytnú až sedem samostatných priehradiek.

Vnútorná teplota automatu sa konštantne udržuje na 5°C. Ak je potrebné môže byť vo vnútri automatu zabudovaný senzor na snímanie teploty, ktorý pri prekročení nastavenej maximálnej teploty odošle obsluhe alarm v podobe e-mailu, alebo SMS.  Pomocou tohto telemetrického modulu môžu byť e-mailom odoslané taktiež všetky informácie o predaji v danom zariadení. Vždy teda viete, v akom stave sa práve nachádza Váš automat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *