Čítajte viac

   Formou samoobslužného predaja toto zariadenie efektívne ponúka Vaše produkty 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Váš tovar je vždy čerstvý a bez kompromisov hygienicky priamo predávaný konečnému spotrebiteľovi.
  Tento model predajného automatu s možnosťou priameho pohľadu na predávaný produkt konečne rieši problémy bežných špirálových automatov. Vďaka jeho novému systému vydávania produktov môžeme eliminovať pri plnení automatu voľné miesta medzi jednotlivými produktmi a tým zvýšiť predajnú kapacitu celého automatu až o 20%.
   Celkový vnútorný priestor môže byť ľubovoľne rozdelený, zatiaľ čo každá priehradka na produkty bude po prestavení automaticky presne zmeraná a prispôsobená na predaj. Priehradky na produkty môžu byť zmenené vo svojich výškach tak, že poskytnú až sedem samostatných priehradiek.
   Vnútorná teplota automatu sa konštantne udržuje na nastavenej úrovni od 0°C do 12°C. Ak je potrebné môže byť vo vnútri automatu zabudovaný senzor na snímanie teploty, ktorý pri prekročení nastavenej maximálnej teploty odošle obsluhe alarm v podobe e-mailu, alebo SMS. Pomocou tohto telemetrického modulu môžu byť e-mailom odoslané taktiež všetky informácie o predaji v danom zariadení. Vždy teda viete, v akom stave sa práve nachádza Váš automat.